CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
SK
 

O nás

 

Ať už potřebujete ochránit před slunečními paprsky, zregulovat teplotu v místnosti, či zajistit více soukromí, Servis Climax, a.s. je Vám k službám. Jsme největším výrobcem stínící techniky v České republice. Nabízíme venkovní i vnitřní žaluzie, rolety, markýzy, pergoly, stínění zimních zahrad, svislé fasádní clony, vnitřní látkové stínění i sítě proti hmyzu.

 

Na trhu se sortimentem stínící techniky působíme již 16tým rokem.   

 

V roce 2015 jsme se stali regionálním autorizovaným prodejcem společnosti Servis Climax, a.s., která je největším výrobcem stínící techniky v České republice. To posiluje naši snahu rozvíjet se a nabídnout svým klientům širokou nabídku služeb, od přípravy a poradenství individuálního řešení, přes technické zaměření, až po samotnou realizaci a následný servis.

 

Montážní práce provádí výhradně vyškolení pracovníci za dodržování stanovených technických postupů.

 

Kvalitní produkty společnosti Climax, vyrobené na míru Vašim potřebám, Vám tímto zpřístupníme a rádi předvedeme v naší zcela nově otevřené vzorkové prodejně v Brandýse nad Labem, kde na Vás čeká náš odborný a milý personál.

 

Jsme přesvědčeni o tom, že klíčem ke spokojenému zákazníkovi je vstřícná komunikace, individuální přístup spolu s vysokou kvalitou produktů a následnou odbornou montáží.

 

Zdeněk Kolář
Jednatel

 

 

 

CLIMAX v číslech

 

35

zemí světa, kam své výrobky vyvážíme

525

zaměstnanců

80

prodejních míst

 

692 905

kusů vyrobené stínicí techniky za rok 2019

 
 
 
 
 

Zdeněk Kolář

Na Strouze 131

Brandýs nad Labem

250 01

 
 

E-mail: info@climax-kolar.cz

p. Ondřej Štefančik:

Tel.: +420 720 960 279

p. Zdeněk Kolář:

Tel.: +420 724 718 372

 

 

© Copyright 2020 SERVIS CLIMAX, a.s.

 

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Jejich používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.  

 

Rozumím

 

 

Více informací

 

 

Rozumím   Více informací

 

 

       

POPTÁVKA & KONTAKT

 
 
 

Rychlý kontakt

 

  +420 720 960 279
     
  info@climax-kolar.cz

POPTÁVKA
& KONTAKT